תקנון האתר ותנאי שימוש

תקנון

כל הזמנה וכל פעולה המתבצעת באתר מהווה הסכם לתנאי התקנון. הנהלת הפורטל barmitzvah-wall שומרת לעצמה את הזכות לשנות מדי פעם את התקנון בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

הוראות כלליות

אסור לרשום עסק יותר מפעם אחת. בעל עסק שירשום את שמו יותר מפעם אחת, עלול לאבד את זכות הרישום באינדקס.

הפורטל barmitzvah-wall נועד לשימוש מסחרי או פרטי. כל שימוש אחר אסור, מלבד שימוש שצוין בתקנון האתר או שהתקבלה עליו הסכמה מיוחדת.

הפורטל barmitzvah-wall מספק הן לנותני שירות והן למשתמשים מדריך עדכני לחיפוש נותן שירות המיועד לפרסום או לחיפוש אחר נותני שירות מומלצים בתחומם. האתר מאפשר לכל בעל עסק להתפרסם באינדקס תחת הסיווג המתאים לו ולקבל שירותים נוספים כמו מיני סייט, כרטיס עסק ושירותים נוספים בתשלום.

כל התמונות המופיעות באתר הן לשם המחשה בלבד.

בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות להפסיק את השימוש באתר לכל מי שלא יעמוד בתנאי השימוש באתר.

בעלי הפורטל barmitzvah-wall עושים את כל המאמצים כדי לבקר, לאמת ולסנן נותני שירות לא מתאימים. עם זאת, בעלי האתר אינם אחראים לתוכן המודעות באתר ולתוכן הטקסט ותמונות. לאור זאת, לא תוכל להיות עילה לתביעת צד ג' נגד החברה כתוצאה מהתוכן והמידע המתפרסם באתר.

אסור לשכפל, להעתיק, להפיץ, לפרסם ולהשתמש בתכנים המופיעים הפורטל barmitzvah-wall, אלא אם ניתנה לכך הסכמה מפורשת מאת בעלי החברה.

הנהלת הפורטל רשאית לסרב לפרסום תכנים אשר מפרים את תנאי התקנון או עלולים לפגוע באתר או בצד שלישי. ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות למחוק את התכנים האלו ואת כרטיסי עסק של נותני השירות, בהתאם לשיקול דעתה, בכל עת וללא תמורה.

הנהלת הפורטל רואה לנכון להדגיש באופן חד משמעי כי היא לא תהיה אחראית לכל פגיעה או לכל נזק הנובעים כתוצאה ישירה או עקיפה מהשימוש במידע ומהשירות המוצע באתר עקב התקשרות בין הגולש לבין נותן השירות.

המשתמש מתחייב שלא להכניס או להעלות תוכן בלתי חוקי כמו: תוכן העוסק בלשון הרע, תוכן מיני, תוכן אלים, תוכן מזיק, תוכן בגין עוולה נזיקית, הפרת חובה חקוקה, תוכן המפר את חובת תום הלב או הזהירות או כל תוכן המפר את חוקי מדינת ישראל.

המשתמש מתחייב כי במידע המפרסם על ידו אין פגיעה בזכות הקניין.

המשתמש מצהיר כי ידוע לו שלהנהלת החברה מותר להסיר כל פרסום כנ"ל, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת.

מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות חלה על המידע האישי הנמסר על ידי המשתמש בעת תהליך הרישום לאתר או בזמן השימוש באתר או על כל מידע הנאסף על המשתמש בעת הגלישה באתר. הנהלת האתר רואה חשיבות רבה בשמירה על פרטיות המשתמשים ועושה את כל המאמצים לשמור היטב על המידע שנמסר לה.

הפורטל תעשה את כל המאמצים כדי להימנע מלמסור את פרטי הגולשים, להוציא מקרים שבהם פעולות המשתמש באתר מפרות את תנאי השימוש, מבוצעות לשם ביצוע תרמית מסוגים שונים או במקרים שבהם תהיה מחויבת החברה למסור את המידע בהתאם לצו שיפוטי או כאשר תעמוד החברה בפני איום שינקטו נגדה צעדים משפטיים, פלילים או אזרחים, כתוצאה מפעולות שעשה המשתמש באתר. בכל המקרים האלו רשאית החברה למסור את פרטי המשתמש לצד ג' הטוען כי נפגע מפעולות המשתמש או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.

הפורטל barmitzvah-wall שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בפרטי המשתמש, כפי שנמסרו באתר, ובכל מידע שתאסוף החברה על אודות דפוסי השימוש באתר וזאת לצורך שיפור השירותים, ליצירת קשר עם המשתמש באמצעות דוא"ל או בשיחה טלפונית או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצד שלישי, לרבות מפרסמים כאשר ברור שהמידע הנמסר לא יזהה אישית את הגולש.

החברה רשאית לשלוח למשתמשים באתר מידע פרסומי באמצעות דוא"ל, גם מידע פרסומי של החברה וגם מידע הנשלח ממפרסמים אחרים. אך חשוב להבהיר כי אם נרשמת לקבל את אחד מהשירותים שמציע האתר, החברה לא תמסור את פרטיך לאף גורם חיצוני, אלא אם הבעת את הסכמתך לכך בתהליך הרישום.

שמירת סודיות המידע באשר לכל משתמש ייעשה בהתאם למקובל באתרים מסוג זה.

זכויות הקניין הרוחני

כל דפי האתר כולל כל הנתונים הנמצאים בהם, הם רכושה הבלעדי של הפורטל barmitzvah-wall

אין לראות במידע המסופק על ידי החברה רשות או זכות כלשהי בקניין הרוחני של בעלי האתר או כל צד שלישי.

זכויות היוצרים ברעיון שעליו נבנה האתר, בעיצוב האתר, בסימנים המסחריים ובכל פעולה אחרת המתבצעת באתר, הן ייחודיות ובלעדיות לפורטל barmitzvah-wall.

אסור להכניס באתר שינויים, אסור להעתיק, להפיץ, לשכפל, לפרסם, לשדר או למסור לצד שלישי כל חלק מהאתר בלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת מפעילי האתר.

ההגנה על הפרטיות

הפורטל barmitzvah-wall אינה מפלה בין משתמש למשתמש על רקע מין, גיל, גזע, לאום, דת העדפה מינית או כל סטאטוס אחר.

במקרה שבו ייגרם נזק לחברה עקב הפרת תנאי השימוש על ידי המשתמש, מתחייב המשתמש לפצות את החברה, את הנהלת החברה, את עובדי החברה את בעלי המניות של החברה או כל מי שהוא אחר מטעמם שנגרם לו הפסד רווח, נזק, או על הוצאות כספיות ועל כל תשלום, כולל שכר טרחת עורך דין והוצאות משפטיות.

תנאי השימוש הנ"ל מתווספים לתנאי שימוש אחרים המפורסמים באתר. בכל מקרה של אי התאמה בין תנאי השימוש, תנאי שימוש אלו יגברו.

על תנאי השימושי יחול רק החוק והדין של מדינת ישראל. מקום השיפוט בכל הקשור לשימוש ולתקנון האתר יהיה בבתי המשפט המוסמכים בירושלים.

הפורטל barmitzvah-wall אינה יכולה להתאים את תנאי השימוש באתר ואת תנאי השירות לחוקים של מדינות אחרות בעולם. לכן, אם המשתמש תושב או אזרח של מדינה זרה או שוהה באותה העת במדינה זרה, חלה עליו החובה לבדוק ולבחון האם תנאי השימוש ותקנון האתר תואמים גם את חוקי המדינה הזרה. בכל מקרה, החברה מבהירה, כי האחריות על הפרת הדין של המדינה הזרה כתוצאה מהשימוש בשירות שמציע האתר, חלה על המשתמש בלבד.

ביקורות

 •  1 מסעדת מרבד הקסמים

  מסעדת מרבד הקסמים

  קינג גורג 16, ירושלים
  מנהל אתר quote חיפשתי לעשות אירוע בר מצווה לבן שלי, לאחר שהתייעצתי עם קרובי משפחה הם המליצו לי בחום על מרבד הקסמים התקשרתי וקבעתי מועד לאירוע, האירוע היה מפנק מאוד, הצוות היה אדיב ומקצועי והאוכל היה ברמה גבוה. ממליצה בחום, רחל כהן.
  ב 12/03/2016
 •  1 ג'ימייקה מתופפים
  מנהל אתר quote למתופפי ג'מייקה המדהימים!!! תודה רבה מקרב לב, על אירוע מדהים ומלא שמחה מאיה ועמית, והמשפחות..
  ב 22/11/2015
 •  1 מסעדת מונטיפיורי בכותל
  מנהל אתר quote מוריאל וצוות מונטיפיורי היקרים! תודה רבה על אירוע נפלא! חגגנו אצלכם את בת המצווה של ביתנו שירה. בזכותכם האירוע היה נפלא. האווירה, האוכל והשירות תרמו מאוד להצלחת האירוע. בעיקר רצינו להודות לכם על האכפתיות והיחס החם ועל כך שכל בקשה או דרישה שלנו נענתה בשמחה רבה וברוחב לב. מאחלים לכם שתמשיכו לשמח ולשמוח. בהערכה רבה, ניר והדס גרוסמן.
  ב 18/11/2015
 • מנהל אתר quote מיכאל ואביה יליזרוב‏ ‏11 דצמבר 2014‏ ב-‏23:25‏ קבלת הילדים לפני מסיבת חומש לילדי כיתה ב בית ספר גורדון- ממלכתי בבת ים בהובלת בנות שירות הלאומי אומ"ץ ובליווי רפאל הפקות אירועים!! אין עליכם! אתם צוות מנצח! איזה עוצמות, איזה ריגוש! מחכים לאירוע הבא..
  ב 17/11/2015

מאמרים אחרונים