טיפים להזמנה רב לבר מצווה

27/08/2015
 • טקס בר המצווה וההכנה לקראת הטקס מלווים בהתרגשות אצל כל נער. חשוב לבחור רב שתהיה כימיה בינו לבין הנער. אין טעם לכפות לימוד אצל רב שאינו מוצא חן בעיני הלומד, רק רב מתאים יוכל להפוך את הלימוד לחוויה אישית ורוחנית שתלווה את הנער ימים רבים.
 • לפני שההורים בוחרים רב לבר מצווה, חשוב להיפגש אתו לספר לו על הילד, על האופי שלו, על מידת השקדנות והחריצות, האם הוא סובל מקשיי למידה, האם הוא שובב במיוחד ועוד. כשהרב יכיר את הילד הוא יוכל להתאים עצמו אליו ולבצע את המטלה בהצלחה.

 • כדאי לקבוע יום קבוע ושעה קבועה למפגש עם הרב. על הילד לשתף פעולה ולחזור על הלימוד בבית. בשיעור האחרון חשוב לקיים מעין "חזרה גנרלית" בהשתתפות ההורים.

טיפים להזמנה רב לבר מצווה
5 (100%) 1 vote

0 הערות על מאמר זה

תגובה סגורה!

ביקורות

 •  1 מסעדת מרבד הקסמים

  מסעדת מרבד הקסמים

  קינג גורג 16, ירושלים
  מנהל אתר quote חיפשתי לעשות אירוע בר מצווה לבן שלי, לאחר שהתייעצתי עם קרובי משפחה הם המליצו לי בחום על מרבד הקסמים התקשרתי וקבעתי מועד לאירוע, האירוע היה מפנק מאוד, הצוות היה אדיב ומקצועי והאוכל היה ברמה גבוה. ממליצה בחום, רחל כהן.
  ב 12/03/2016
 •  1 ג'ימייקה מתופפים
  מנהל אתר quote למתופפי ג'מייקה המדהימים!!! תודה רבה מקרב לב, על אירוע מדהים ומלא שמחה מאיה ועמית, והמשפחות..
  ב 22/11/2015
 •  1 מסעדת מונטיפיורי בכותל
  מנהל אתר quote מוריאל וצוות מונטיפיורי היקרים! תודה רבה על אירוע נפלא! חגגנו אצלכם את בת המצווה של ביתנו שירה. בזכותכם האירוע היה נפלא. האווירה, האוכל והשירות תרמו מאוד להצלחת האירוע. בעיקר רצינו להודות לכם על האכפתיות והיחס החם ועל כך שכל בקשה או דרישה שלנו נענתה בשמחה רבה וברוחב לב. מאחלים לכם שתמשיכו לשמח ולשמוח. בהערכה רבה, ניר והדס גרוסמן.
  ב 18/11/2015
 • מנהל אתר quote מיכאל ואביה יליזרוב‏ ‏11 דצמבר 2014‏ ב-‏23:25‏ קבלת הילדים לפני מסיבת חומש לילדי כיתה ב בית ספר גורדון- ממלכתי בבת ים בהובלת בנות שירות הלאומי אומ"ץ ובליווי רפאל הפקות אירועים!! אין עליכם! אתם צוות מנצח! איזה עוצמות, איזה ריגוש! מחכים לאירוע הבא..
  ב 17/11/2015

מאמרים אחרונים