חוות דעת 1 & אין תגובות

 • מנהל אתר

  חזי יקר, עם שוך התרועות של חגיגת בר המצווה של אילון, לעונג הוא לי להודות לך מעומק לב על עבודתך המצויינת. אילון עבר איתך ובהנחייתך חוויה מדהימה במהלך הלימוד. מעבר למקצועיות ולמקצוענות שלך בהקניית הידע בקריאת טעמי המקרא, הוספת והרחבת את הספקטרום והצגת בפני אילון את משמעות הפרשה שלו, נטעת בו ביטחון עצמי, לימדת אותו לעמוד מול קהל, להוציא מעצמו את המיטב ואפילו – להביא לידי ביטוי כישרון שירה שלא ידענו שקיים אצלו. כל זאת עשית בחכמה בכישרון ובחן יוצאי דופן. היית לאילון הרבה מעבר למלמד. היית לו לחבר בוגר וכשחזרנו הביתה מהמסיבה אילון אמר שהוא מאד יתגעגע לפגישות איתך. החגיגה בהנחייתך בבית הכנסת הייתה מרגשת באופן יוצא דופן. ההנחיה שלך הכריזמטית, השירה היפה שלך, סדר הטקס, ההתאמה והקשב שלך לאופי הקהל והאורחים הרשימו אותנו מאד התגובות הנרגשות הרבות שקיבלנו מהאורחים על כי זו בר המצווה הכי מיוחדת ומהנה שהיו בה – הסבו לנו נחת מרובה והם תוצאה של עבודתך המבורכת. חזי יקר, אתה ממלא את השליחות שלך באהבה והתוצאה נפלאה. אשרי ילדי בר המצווה שלומדים איתך.
  יישר כח! בתודה בידידות ובהערכה, מיכל גיא ואילון שילוח

  ב 06/09/2015 השב

הוסף תגובה

אתה חייב LOGIN כדי לכתוב ביקורת

ביקורות

 •  1 מסעדת מרבד הקסמים

  מסעדת מרבד הקסמים

  קינג גורג 16, ירושלים
  מנהל אתר quote חיפשתי לעשות אירוע בר מצווה לבן שלי, לאחר שהתייעצתי עם קרובי משפחה הם המליצו לי בחום על מרבד הקסמים התקשרתי וקבעתי מועד לאירוע, האירוע היה מפנק מאוד, הצוות היה אדיב ומקצועי והאוכל היה ברמה גבוה. ממליצה בחום, רחל כהן.
  ב 12/03/2016
 •  1 ג'ימייקה מתופפים
  מנהל אתר quote למתופפי ג'מייקה המדהימים!!! תודה רבה מקרב לב, על אירוע מדהים ומלא שמחה מאיה ועמית, והמשפחות..
  ב 22/11/2015
 •  1 מסעדת מונטיפיורי בכותל
  מנהל אתר quote מוריאל וצוות מונטיפיורי היקרים! תודה רבה על אירוע נפלא! חגגנו אצלכם את בת המצווה של ביתנו שירה. בזכותכם האירוע היה נפלא. האווירה, האוכל והשירות תרמו מאוד להצלחת האירוע. בעיקר רצינו להודות לכם על האכפתיות והיחס החם ועל כך שכל בקשה או דרישה שלנו נענתה בשמחה רבה וברוחב לב. מאחלים לכם שתמשיכו לשמח ולשמוח. בהערכה רבה, ניר והדס גרוסמן.
  ב 18/11/2015
 • מנהל אתר quote מיכאל ואביה יליזרוב‏ ‏11 דצמבר 2014‏ ב-‏23:25‏ קבלת הילדים לפני מסיבת חומש לילדי כיתה ב בית ספר גורדון- ממלכתי בבת ים בהובלת בנות שירות הלאומי אומ"ץ ובליווי רפאל הפקות אירועים!! אין עליכם! אתם צוות מנצח! איזה עוצמות, איזה ריגוש! מחכים לאירוע הבא..
  ב 17/11/2015

מאמרים אחרונים