שאלות ותשובות בנושא צלמים

27/08/2015
 • איך נדע לבחור את הצלם הטוב ביותר?

יש רבה צלמים המתמחים בצילומי טקס בר מצווה בכותל, לכל צלם יש את הסגנון שלו. אם אתם אוהבים תמונות ספונטניות, בחרו בצלם המצלם בסגנון זה, אם אתם אוהבים תמונות "מתוכננות ומאורגנות" בחרו הצלמים המתמחים בסגנון הזה.

בקשו לראות אלבומי תמונות צילומי וידאו לפני שאתם מסכמים עם הצלם. רק כך תוכלו להתרשם מאיכות הצילומים ומהסגנון שלהם.

 • מה ההבדל בין צילום בר מצווה על יד הכותל לבין צילום באולם אירועים?

צילום בר מצווה על יד הכותל אינו דומה לצילום בר מצווה באולם או בגן אירועים. הכותל המערבי הוא מקום מיוחד ויש לו השלכות רבות על אופן הצילום ועל איכות הצילום.

 • כמה צלמים או מצלמות כדאי להזמין?

הכול תלוי בתקציב. כדאי להזמין לפחות שני צלמים כדי שיוכלו לתעד את העלייה לתורה המתרחשת בעזרת הגברים ובמקביל את ההתרגשות המלווה את הטקס בעזרת הנשים.

 • כמה זמן לפני האירוע עליי להזמין את הצלם?

רצוי לפחות חודש מראש. רצוי גם לפרט באוזני הצלם את תוכנית היום, תהלוכה, עלייה לתורה, סעודה ולפרט לו את הרגעים המיוחדים שחשוב לכם שיונצחו בתמונות.

שאלות ותשובות בנושא צלמים
5 (100%) 1 vote

0 הערות על מאמר זה

תגובה סגורה!

ביקורות

 •  1 מסעדת מרבד הקסמים

  מסעדת מרבד הקסמים

  קינג גורג 16, ירושלים
  מנהל אתר quote חיפשתי לעשות אירוע בר מצווה לבן שלי, לאחר שהתייעצתי עם קרובי משפחה הם המליצו לי בחום על מרבד הקסמים התקשרתי וקבעתי מועד לאירוע, האירוע היה מפנק מאוד, הצוות היה אדיב ומקצועי והאוכל היה ברמה גבוה. ממליצה בחום, רחל כהן.
  ב 12/03/2016
 •  1 ג'ימייקה מתופפים
  מנהל אתר quote למתופפי ג'מייקה המדהימים!!! תודה רבה מקרב לב, על אירוע מדהים ומלא שמחה מאיה ועמית, והמשפחות..
  ב 22/11/2015
 •  1 מסעדת מונטיפיורי בכותל
  מנהל אתר quote מוריאל וצוות מונטיפיורי היקרים! תודה רבה על אירוע נפלא! חגגנו אצלכם את בת המצווה של ביתנו שירה. בזכותכם האירוע היה נפלא. האווירה, האוכל והשירות תרמו מאוד להצלחת האירוע. בעיקר רצינו להודות לכם על האכפתיות והיחס החם ועל כך שכל בקשה או דרישה שלנו נענתה בשמחה רבה וברוחב לב. מאחלים לכם שתמשיכו לשמח ולשמוח. בהערכה רבה, ניר והדס גרוסמן.
  ב 18/11/2015
 • מנהל אתר quote מיכאל ואביה יליזרוב‏ ‏11 דצמבר 2014‏ ב-‏23:25‏ קבלת הילדים לפני מסיבת חומש לילדי כיתה ב בית ספר גורדון- ממלכתי בבת ים בהובלת בנות שירות הלאומי אומ"ץ ובליווי רפאל הפקות אירועים!! אין עליכם! אתם צוות מנצח! איזה עוצמות, איזה ריגוש! מחכים לאירוע הבא..
  ב 17/11/2015

מאמרים אחרונים