שאלות ותשובות בנושא קבלת פנים

27/08/2015
 • למה כדאי לערוך קבלת פנים ולא לגשת ישר אל הכותל?

אסור להכניס אוכל וכלי נגינה אל רחבת הכותל. טקס העלייה לתורה עלול להימשך זמן רב, כדי שהאורחים לא יהיו רעבים וכדי שהם יוכלו להתפנות ולהשתתף בטקס כדאי לערוך קבלת פנים עם כיבוד קל.

 • מה כוללת קבלת הפנים?

מלבד כיבוד קל, קבלת הפנים יכולה לכלול ברכות לחתן בר המצווה ולמשפחה. זה הזמן שבו כולם עדיין רעננים ומרוגשים, הם ישמחו להקשיב ולהתרכז בברכות של הורי הנער, הרב, הנער עצמו או אחד מחבריו.

במשך קבלת הפנים חשוב שלהקת הנגנים שבחרתם תלווה את הטקס בנגינה.

 • איך נדע לתכנן את הטקס?

אם בחרתם רב מזמר לאירוע, התייעצו אתו. במקרים רבים הוא ישמח לנהל את כל טקס הבר מצווה כולל את קבלת הפנים. הוא יברך את האורחים, את המשפחה ואת חתן בר המצווה וינעים את הזמן בשירים ובפיוטים.

גם להקת המתופפים או הכליזמרים שבחרתם לאירוע תדע לנהל בהצלחה את טקס קבלת הפנים.

 • כמה זמן רצוי להדגיש לקבלת הפנים?

לא יותר מחצי שעה, זהו טקס קצר המהווה רק הקדמה ליום הגדול.

שאלות ותשובות בנושא קבלת פנים
5 (100%) 1 vote

0 הערות על מאמר זה

תגובה סגורה!

ביקורות

 •  1 מסעדת מרבד הקסמים

  מסעדת מרבד הקסמים

  קינג גורג 16, ירושלים
  מנהל אתר quote חיפשתי לעשות אירוע בר מצווה לבן שלי, לאחר שהתייעצתי עם קרובי משפחה הם המליצו לי בחום על מרבד הקסמים התקשרתי וקבעתי מועד לאירוע, האירוע היה מפנק מאוד, הצוות היה אדיב ומקצועי והאוכל היה ברמה גבוה. ממליצה בחום, רחל כהן.
  ב 12/03/2016
 •  1 ג'ימייקה מתופפים
  מנהל אתר quote למתופפי ג'מייקה המדהימים!!! תודה רבה מקרב לב, על אירוע מדהים ומלא שמחה מאיה ועמית, והמשפחות..
  ב 22/11/2015
 •  1 מסעדת מונטיפיורי בכותל
  מנהל אתר quote מוריאל וצוות מונטיפיורי היקרים! תודה רבה על אירוע נפלא! חגגנו אצלכם את בת המצווה של ביתנו שירה. בזכותכם האירוע היה נפלא. האווירה, האוכל והשירות תרמו מאוד להצלחת האירוע. בעיקר רצינו להודות לכם על האכפתיות והיחס החם ועל כך שכל בקשה או דרישה שלנו נענתה בשמחה רבה וברוחב לב. מאחלים לכם שתמשיכו לשמח ולשמוח. בהערכה רבה, ניר והדס גרוסמן.
  ב 18/11/2015
 • מנהל אתר quote מיכאל ואביה יליזרוב‏ ‏11 דצמבר 2014‏ ב-‏23:25‏ קבלת הילדים לפני מסיבת חומש לילדי כיתה ב בית ספר גורדון- ממלכתי בבת ים בהובלת בנות שירות הלאומי אומ"ץ ובליווי רפאל הפקות אירועים!! אין עליכם! אתם צוות מנצח! איזה עוצמות, איזה ריגוש! מחכים לאירוע הבא..
  ב 17/11/2015

מאמרים אחרונים